Walter Autó Sopron Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. GYŐR telephelyre SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ
2024.05.05.
Szerviz

120 dolgozóval Porsche Hungária partnerünknél mi vagyunk az egyik legnagyobb gépjármű kereskedés Magyarországon.

Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk csapatunkba:

GYŐR telephelyre SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ

Főbb feladatok

  • ügyfelek fogadása a munkafelvételen, meglévő és új ügyfelek kezelése
  • a szervizbe jelentkező járművek előjegyzésének vezetése, időpontegyeztetés
  • javításra érkező járművek átvétele, a gépjármű iratainak ellenőrzése
  • az átvételre kerülő járművek szemrevételezése, a hiányosságok, sérülések, extrák, illetve az ügyfél által elmondott információk tételes rögzítése a munkalapon
  • ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés
  • a munkalapon árajánlat, elkészülési határidő megadása, a munkalap aláíratása
  • javítás közben észleltek miatti ár és/vagy határidő módosulásról az ügyfél tájékoztatása, elfogadtatása, dokumentálás
  • alkatrészigény leadása, kapcsolattartás a raktárral
  • árajánlatok készítése és utókövetése
  • jármű átadása a műhelyvezető kolléga és az ügyfelek részére
  • ügyfelek tájékoztatása a műszaki átvizsgálások eredményéről, a megrendelt munkák előjegyzésbe vétele a foglalási rendszerben
  • megrendelések nyitása és lezárása
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Munkakör betöltésének feltételei

  • legalább középfokú végzettség
  • folyamatokban való gondolkodás
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • csapatszellem
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • jól együttműködő, lelkes csapat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • márkaszervizben szerzett azonos munkakörű tapasztalat
  • német nyelv ismerete

Ami a pályázathoz szükséges

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Fényképes szakmai önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre várjuk!

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

Érdeklődöm a weboldalakról származó tartalom iránt
checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.