Walter Autó Sopron Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. PÉNZTÁROS - SZERVIZ ASSZISZTENS
2022.09.01.
Szerviz

Mi vagyunk az egyik legnagyobb gépjármű kereskedés Magyarországon.

Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk győri csapatunkba

PÉNZTÁROS - SZERVIZ ASSZISZTENS

kolléganőt/ kollégát keresünk

Feladatok:

  • hozzájárulás a szerviz tevékenység zavartalan működéséhez
  • garanciális és fizető javítások kezelése, dokumentálása
  • folyamatos kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • munkafelvételi folyamathoz tartózó adminisztráció elvégzése
  • szerviz reklamációk kezelése
  • ügyfélszolgálathoz kapcsolódó tevékenységek ellátása
  • szerviz pénztár kezelése adatrögzítés, táblázatok kezelése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat
  • angol és /vagy német nyelvtudás feltétel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office programok)
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (különösen word, excel)
  • pontos, precíz, megbízható, ügyfél centrikus munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • előny: műszaki irányú középfokú végzettség

Amit nyújtunk:
• teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
• versenyképes fizetés
• kulturált, színvonalas munkakörülmények
• szakmai továbbképzési lehetőség
• hosszú távú, biztos munkahely

Fényképes szakmai önéletrajzokat az csvirag@walterauto.hu e-mail címre várjuk!

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

Érdeklődöm a webhelyekről származó tartalom iránt
checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.