2019.05.07.
Szerviz

Mi vagyunk az egyik legnagyobb gépjármű kereskedés Magyarországon.

Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk GYŐRI csapatunkba

SZERVIZ ASSZISZTENS-PÉNZTÁROS

kolléganőt/ kollégát keresünk

Feladatok:

  • hozzájárulás a szerviz tevékenység zavartalan működéséhez
  • garanciális és fizető javítások kezelése, dokumentálása
  • folyamatos kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • munkafelvételi folyamathoz tartózó adminisztráció elvégzése
  • szerviz reklamációk kezelése
  • ügyfélszolgálathoz kapcsolódó tevékenységek ellátása
  • szerviz pénztár kezelése adatrögzítés, táblázatok kezelése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat
  • előny: angol és /vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office programok)
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (különösen word, excel)
  • pontos, precíz, megbízható, ügyfél centrikus munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • előny: műszaki irányú középfokú végzettség

Amit nyújtunk:
• teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
• versenyképes fizetés
• kulturált, színvonalas munkakörülmények
• szakmai továbbképzési lehetőség
• hosszú távú, biztos munkahely

Fényképes szakmai önéletrajzokat az zthalaber@walterauto.hu vagy csvirag@walterauto.hu
 e-mail címre várjuk!